[Kerkese]Nje llogo...

Hej cuna u bera i tepert mellogo po skam ku te kerkoj tjeter pasi jam 0 ne design :cry: :cry: :cry:

OK Me duhet nje llogo me gjatesi sa ishte ajo me perpara qe kishte Reni ne profil qe shkruante Lirenti.com ju uron festat e fundvitit me duket…
Ok me ate gjatesi me duhet nje llogo qe te shkoje me faqen https://www.albmp3.net dhe te ishte me .GIF te levizin shkronjat dhe te shkruaj :

Keni firme apo nje website?Deshironi te merrni qindra klikime ne dite? atehere reklamoni biznisin tuaj tek AlbMp3.net , lire dhe mire , KLIKO KETU

Nese mundet te jete llogo e punuar mire si dini ju :slight_smile:

Faleminderit…

Nuk e kam edhe shum per ngut…

Ej cuna,bejeni me emer albmp3.com ju lutem pasi albmp3.net nuk funksionon me.
FLM