kerkese per forumin

kam nje kerkes dhe nje nder kohe eshte mire te preferohet…
bisedohet ne linkun Programe per shkarkim… nese mundeni me be nje link te vecant per kerkesa dhe Ndihme per programet… se keshtu te dhe kerkesat edhe progamet jane ne nje vend dhe eshte pak me e komplikuar…

Me Respekt…
Mentor_gv

Suport me te detajuar per programe mund te gjesh ne faqen perkatese te tyre, ketu mund te gjesh keshilla apo sygjerime mbi programet me te perdorur nga perdoruesit. Nqs keni ndonje kerkes ne veçanti mund te kryhet ne hapesiren perkatese. https://www.lirenti.com/forumdisplay.php?f=23

ok ate e di lale po e shoh se nuk me ke kuptuar… hyn ne forum programe per shkarkim shih sa vete kerkojne ndihme dhe kerkesa… poa nuk mund te beni nje link si eshte ajo Lajmerime… ftoni mikun tuaj

Do ishte dicka e mire per ne, nese do jepnit nje opsion ku mund te postojme pamje, video ose powerpointe, qe i kemi ne kompjuterat tane, pasi mund te jene materiale me vlere ose gazmore ne te njejten kohe.

Ekzistojne te gjitha hapesirat e nevojshme per te gjitha keto qe ke shkruar.
Thjesht kontrolloji pak me mire kategorite dhe lexo pershkrimin rreth tyre.

Nese do te mesosh dicka konkretisht mund te ndihmojme duke te treguar hapesire perkatese.

nqs mundesh te m’i tregosh keto kategorite, do me beje nder, se un
nuk po i gjej dot… flm

Me thuaj cfare do te fusesh dhe ti them une nje nga nje.

disa powerpointe, pasi nese i hedh thjesht me tekst u humbet lezeti…

Se harrova, dhe foto…:smiley:

Per foto mund te perdoresh adresen https://images.lirenti.com duke futur foton nga kompjuteri juaj dhe me pas kopjon KODI PER FORUM

Shiko ketu site veprosh: https://www.lirenti.com/showthread.php?p=33294

Me pas vjen ketu te dritare postimit dhe e kalon kodin (paste/incolla/kalo)

:smiley:

Per file PPS shiko ketu