Kërko Avatar dhe Fimë per Festat e fundvitit

Mund te kerkoni nje Avatar te personalizuar per Festat e fundvitit
ose te postoni nje tuajen ketu dhe ta pershatim per profilin.

  • Kërkohet nje minimum prej 5 postimesh.

a ban mu ma ba mu nje urime festat besi-forum

a mundeni ma shpejt mu ma ba se po mje vyhet

Ja dhe Avatari Juaj Besi per festat e fundvitit
ta gezoni

ej a ka mundesi ma te madhe nese mundeni flm shum per kete po nese mundeni ok

pa problem besi.

nuk e di mire permasat por ato default te avatareve jane

80x80
90x90
100x100
120x120

ja dhe dy opsione per ju:
120x120

dhe
150x150

flm shum njeri

[b]a kish pas munci mue me ma bo ni Signature… ??

size: 370pix. me 150pix.

me qit ni render.psh. ni babadimer me dhurata…

aty me shkru ConNex.Ari … :smiley: … diqka interesant mu dok texti… 3D… ose naj stil tjeter !!

background… hmm… ngjyrat qashtu si banneri i web’it qysh o… edhe me qit bor aty… si n’banner qysh o… ndaqi flash… ndaqi normal… sprish pun :wink: :roll: :stuck_out_tongue: [/b]

aight… ju prsh. krejtve… byee :!: :!:

ConNexX duhet te kesh parasysh se kerkohet nje minimum postimiesh…

po e lejojm kete here me shpresen se do poshtosh keto dite.

ja dhe firma jote

jeni te lutur mos ta fshini adresen https://www.lirenti.com nga imazhi,

shum shum falemneres… njeri… ta di shum per nder… sigurisht ka me postu postime… thnx edhe niher shum :wink:

a mundesh edhe mu mu ma ba si kjo

ja ku e ke dhe kete per fundvit

[quote=ReniX";p="468]ConNexX duhet te kesh parasysh se kerkohet nje minimum postimiesh…

po e lejojm kete here me shpresen se do poshtosh keto dite.

ja dhe firma jote

jeni te lutur mos ta fshini adresen https://www.lirenti.com nga imazhi,

[/quote]

…njeri… a kish pas munci me bo boren tuj ra ktu n’sign. edhe nese kish pas munci me hjek ata lirenti.com :oops: …nese bon… nese jo at’her shnosh… :roll:

[quote=ReniX";p="482]ja ku e ke dhe kete per fundvit

[/quote]

ej a mundeni edhe nje qesi me ma ba vetem qe me shenu aty ne vend te anakonda besfort.tk madhsia 641 145

o reno, ma bej nje avatar me rastin e ngritjes ne detyre :smiley: :smiley: :smiley:

Meqe tani je ngritur ne detyre dhe je bere luftarak ja ku ta bona un nje avatar ty Gento! :lol: :lol:

Daku :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: