Kerkoj firme ne forme imazhi

Nuk e di nese vihen firma me imazhe…nese po , ka ndonje qe mund te me ndihmoj me firme qe ka si imazh foto maceje :smiley:
Faleminderit :slight_smile: !

Si te duket kjo?

Kopjo kete kodin ketu per firmen:


[IMG]https://images.lirenti.com/out.php/i18355_labjafirma.jpg[/IMG]

kur te vije majdi, presim dhe nje nga ai :slight_smile:

weeeee shum shum e bukur …me pelqen :ok:faleminderit reni