Kërkoj programin për...

Ketu mund te beni nje kerkes per programin qe jeni duke kerkuar.

Fare thjesht; nqs dini emrin shkruani: Kerkoj Programin XXXXXX versioni XXX. perndryshe shpjegoni çfare funksioni doni tiu kryej programi.

Vini re:
Kerkoni ne forum para se te beni nje kerkese.

do te doja gje program qe te perkthej fjalet nga shqip-indisht, nuk e di nese egziston nje program i till !!! faleminderit

me vjen keq Aurel por deri me sot nuk me ka kap syri nje fjalore te tille!

me vjen keq Aurel por deri me sot nuk me ka kap syri nje fjalore te tille![/quote]
Faleminderit per interesimin …ReniX…

Pershendetje te gjithve kam nevoje per nje program qe te kontrolloj gigat e harxhuara se here qe shkarkoj nga interneti se lidhjen me internet e kam te limituar dhe nuk e di se sa giga harxoj nuk e di nese me koptoni,nese ndokush din ndonje program ose ndonje menyre si ti kontrolloj,ose te di sa harxhoj gigat ju lutem shume te me ndihmoni.
Faliminderit :frowning:

toni mund ta shikoni nga ikonat e rrjetit. Aty thuet sa byte harxhohet.

Alternativ eshte ky program ketu poshte:

https://rapidshare.com/files/138549664/Bandwidth.Meter.Pro.v2.6.617-TE.rar

Pershendetje,ky programi i regjistron vete megat qe harxhohen apo si te lutem ma shpjego pak se aty tek ikonat e rrjetit se gjej dot ku duken
Faliminderit

Mund te shikosh kete imazh:

Sent- Derguar
Received-Marre

PO ate e shikoj po ajo me duket se tregon lidhjen e rrjetit dhe jo gigat qe harxhohen apo jo.

Atehere koncepti eshte se ku ju lidheni me internetin dhe kur vizitoni nje faqe harxhoni byte…(njesi me e vogel se giga) Pra ata numrat aty tregojne sa informacion(byte) futet dhe del nga kompjuteri juaj per çastin qe jeni i lidhur me internetin.

Sa me shume skedar te shkarkoni nga interneti aq me i madhe eshte ai numri aty. Per çdo sesion te lidhur nqs keni veshtiresi te kuptoni sa keni harxhuar mund te shkruani ata numrat ketu ne forum dhe ne do mundohemi ti sqarojme!

Programi siper e lehteson kete pune duke ju treguar sa byte/megabyte apo giga keni harxhuar. Mjafton te shikoni totalin in dhe out

Kalofsh mire!

Faliminderit,dhe e vlersoj shume mundihmin tuaj per te me ndihmuar.

A mundesh dikush te me gjeje nje Antivirus - Avast Profesion + Keys?

Shkarko: viewtopic.php?f=29&t=2263&p=26697#p26697

Pershendetje te gjithve kerkoj nje program per te bere video kompjutrit(desktopit) po njekohesisht kur filmon te dali dhe zeri p.sh ,kur eshte programi duke filmuar dicka te dali dhe zeri i shpjegimit qe i behet asaj nga personi qe eshte duke folur.Nuk e di ne se jam i qarte dhe me kuptoni.

kerkoj celsat e programit Ulead VideoStudio 11 eshte nj program qe monton fotot edhe vidio
se e kam free per 30 dite .
po patet mundesi me ndimoni.

Provoj nese ben ndonjeri:

Derguar ne privat

Pershendetje te gjithve me duhet ose me mire me nevojitet emri i ndonje programi per modifikim fotografish qe mund te modifikoj fotot P.SH te shuaj ate ose te heq ate qe dua ne nje foto P.SH kan dale dy vet ne fotografi te lej vetem nje, te modifikoj personin qe ka dale ne fotografi etj.Dua vetem emrin e ndonje programi nese dini gjithmone nje te tille dhe ne qoftese egziston por me sa di une ka por se di cfare programi eshte dhe se si quhet.Ju lutem nese dini nje te tille me tregoni vetem emrin e programit.
Faliminderit.

kerko: photoshop


Photoshop


https://www.sendspace.com/file/g1nuc5

https://www.sendspace.com/file/zdzcnq

https://www.sendspace.com/file/wv7ljv

https://www.sendspace.com/file/6sg2wj