Kolltuke per vjerrat:)

Kolltuke per vjerrat :smiley:

Ja dhe nje kolltuk tjeter :lol:

Po ky tjetri si ju duket :stuck_out_tongue:

Kurse ky eshte shume moderrn :lol: :lol: :lol:

i sa te poshter keta qe kane pergatitur keto figurat. Gjyna vjerrat e shkreta. Car kane bere, kane sjelle ne jete ate qe kane martuar keta/o qe i shajne.

ai i pari qenka Dy vendsh, Vjerra bashke me Nusen :slight_smile: hahaha :lol: :lol:

Moj kuklla, mos e ver doren ne zjarr per te gjithe, te shkretat, qe srrine pa i futur hundet ne cdo vend :lol: :lol: :lol:

:lol: Ja paska bere borxhe vjerra kesaj radhe poverina :? :lol:

une e kame si shpirte vjerren , ne shpi te vet rri ajo sme gacmon mua fare:

Ndoshta vjerra jote thote per ty te njejten gje: Shyqyr qe nuk e kam ne nje shtepi ate!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Daku , po edhe ndoshta thot te njejten gje , se nga une nuk ka ,
as keq as mire, them pak une , edhe ajo :ciao:

Nina eshte ne rregull, gjithsecila ne shtepine e saj :smiley:

oj oj o emaus ku i ke gjetur dhe ti keto foto??? :o :smiley: :smiley: :smiley:
kujt i ka vajtur mendja per te bere keto foto??