Komente per forumin

Me pelqen shume ky forumi juaj ! e vizitoj prej 2006 edhe kam nzierr konkluzionin ! jeni shume intel… sidomos ALB-ANGEL ajo jep pergjigje shume me kuptime , per mendimin tim duhet te ket mbaruar universitetin pa tjeter

[b]Vajza! Komentet per antaret, mund ti japesh ne ndonje teme te atij profili!

Ke ndonje gje per te thene per kete ngjarje?[/b]

Sa serioz ky Admini :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kshu kom qen qe i vogel! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Alb_Angel paska nje fans…! :lol: :lol:

Deshe gje autograf?

O Zot shtoj!

Thashethamaxhi dhe Llafazon :lol: :lol: :lol:

Me *pelqen *shume *ky *forumi juaj *! e vizitoj prej 2006 edhe *kam *nzierr konkluzionin ! jeni shume intel… *sidomos *ALB-ANGEL ajo jep pergjigje shume me kuptime , per mendimin tim duhet te ket mbaruar universitetin pa tjeter

lexoje mire msm. e pastaj shto, me duket nje kompliment apo jo?

per kete tem do thoja qe , fatkeqesia ndodh ne cdo vend te botes ! mua me trishton!

per kete tem do thoja qe , fatkeqesia ndodh ne cdo vend te botes ! mua me trishton!

mos u trishto se eshte dhe Shen Valentini sot *:cekan: *:akullore:

A ,per kish te lacit *e kisha harru ket SHEN VALTNTININ per sot , po nuk jam edhe shume e trishtuar *, jam e shume e dashuruar , me jeten , hi *Reni! *come te la passi?

insoma si va avanti!!!

po shen valentin duhet te kemi perdit! me jeten le te dashurohemi por freno te dashurohesh me veten, kjo e dyta cik problem … kuptoje!