KORCA IME................................

A ka korçare ketu apo vetem une jam? :stuck_out_tongue: :smiley:

Une nuk kam lidhje fare me Korcen megjithate me pelqen Korca!
Pershendes ty dhe ndonje tjeter Korcar po pati ne forum me kengen:

https://rapidshare.com/files/49736679/Korca.mp3.html

un di qe prinderit i kom nga korca, kom edhe ca kusherinj andej po vet kom le e rrit m’tiron :lol:

UUUUUUUUUUU :roll: O KORCARE O IC FARE :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Mire e ke byrazer se fundi i fundit i ke per c’do gje: nikoqire, te pastra etj!

jo po ta dish qe jemi te mira

Une e di mi ti por thuaj ndonje tjetri! :lol: