Krevati që kushton 6,4 milion dollarë

Dizenjuesi britanik, Stuart Hughes, në bashkëpunim me disa prodhues italianë të mobiljeve, punuan për të prodhuar krevatin që do të quhet “Baldacchino Supreme”.

Vetëm dy të tillë do të prodhohen dhe në secilin rast, do të jetë nevoja të kalojnë tre muaj, deri në prodhimin e plotë të tyre.

Krevati më i shtrenjtë në botë, do të jetë i përbërë me mbulesa mëndafshi, pjesë floriri dhe me dru qershie. Ai do të përpiqet të imitojë strukturën e krevateve të mbretërve mesjetarë.

Nje krevat i tille ne shtepite tona stonon shume :slight_smile:

Gjithesesi gjume te rehatshem zotenis qe do ta blej!

Flm Bela!

Faliminderit ReniX sepse une jam ai qe do ta ble :slight_smile:

Kushedi sa endrra te bukura sheh me ate krevat…:noo:

Huuhuhuhuh renixx aq stonon saa xPP ;)…Skps

Cfar flet mor vlla

Nuk me pelqen aspak :frowning: dikut si te beshe gjumin ne dritare me ato perde :ouu un kam krevatin me ajr dhe nuk do ndrroj me nje till:)

o.O puuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuupuuuuuuuuu … ky sikur eshte vetem me florinj ncncnc … megjithese forma eshte e lezetshme

ska shume rendesi forma sesa kush do flej :smiley:

mos me thuaj qe ke ndermend :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Akoma, para se ta blej, duhet te rrethoj vilen me mure 10 metra te lart dhe me tel korendi :smiley:

keni harruar qe une do ta ble a :slight_smile:

gjendar ta gezosh ateher :slight_smile: :slight_smile:
me tel korentiiiiiiiii o.O o.O po kjo per ca te duhet hahahaha

qe te mos ja vjedhin moj :lol:

te them te drejten sme duket kush e di se cfar per aq milion sa shitet,sa i bejn ato perdet anash !

ky eshte per ata qe kan Leke teper e nuk e din nga ti shpenzojn