Krize mes Brad Pitt e Angelina Jolie

Drejt ndarjes Brad Pitt e Angelina Jolie. Sipas “Enquirer”, cifti ka pasur nje grindje te forte ku Brad me pas ka ikur nga shtepia duke perplasur deren.

Miqte me te ngushte te aktoreve tregojne se mes te dyve kishte mosmarreveshje prej disa kohes.

Mesa duket Pitt ankohet gjithnje se Jolie i dedikon shume kohe punes dhe shume pak atij dhe familjes duke i lene te gjithe barren e femijeve.

“Mund te ndahen perfundimisht”, thote nje miku i tyre i aferm, sipas te cilit, nese nje gje e tille do te ndodhe, Brad do te kerkoje kujdestarine te gjashte femijeve.

po normal vipat e kan mendjen vec me u zene me u nda dhe nuk mendojn per ata 6 femije qe kan lene ne vuajtje:(:frowning:

U merziten dhe keta te dy!!! sikur po shkonin mire!