Kryeministria, si ka qenë dhe si do jete!

Foto nga faqja zyrtare e Kryeministrit shqiptar Edi Rama:

Ndertimi i Kryeministrise nga trupat Italo-Shqiptare

Gjendja Aktuale e Kryeministrise

jane fotot e bera nga e shoqa e ardian klosit,me titull kryeministrine sic nuk e keni pare ,shume turp metevertet dhe me pelqeu komenti,qe dikush qe nuk rregullon dot shtepine e tij ,smund te rregulloj nje shtet:mendoj:

bobo… ca bohet aty… hajde kryeminiestri hajde… e jashtme hahaha :bambam:

Sa gjera kemi ne për tia nis nga e para! :frowning: Uroj vërtet qe vendi te ndryshoj dhe “infektimi korrupsionit” mos te bej shume viktima!

jam dakort me ty por ka shume pune per tu bere me nje GDP te atille qe ka shteti shqiptare,me nje arke boshe ,me sistem arsimor te rrenuar dhe nje liberalizim sistemi ,jo liberalizim nje shthurje totale me duket shu e e veshtire por nismat e reja me duken interesante .

Update

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.10151687415386523.1073742076.138734771522&type=3

Best Of Albania

ky k.minister jo rrumpalle po shkarravine eshte ,la kokrren e namit ne fushe te druve .,mire ai budalla qe poston foto ,po habitem me ata qe i besojne !!!

      • Updated - - -

me fal : cdo te thote GDP ? me cfare treguesish matet ? ne cilet sektore ndikon ? ku jep efekt gdp-ja?

ore sikur dilni nga salla e rilindjes apo e doktorit ,mos besoni idealin se te tradheton ,besoni ate qe do ju jepte te drejte !!!

(me fal asgje personale )

shyqyr qe doli nje qe mendon njesoj si un…
po as un su besoj ktyre fotove…nuk esht normale te punohet ne ato kushte…me miun e ngordhur te kembet…te lutem !!
ato filxhanet me kafe , paskan ngel aty duke prit ramen ti lante…aman…
ndoshta ka pas nevoj per rikonstruktim , dakort… po ato foto nuk jan bere ne kontaktin e par me kryeministrin… jan komplet te transformuara…

K.Rama po mendon se hala esht ne koh te fushates zgjedhore, une mendoj se me mir esht te filloj realizimin e atyre mega premtimeve qe ka bere :slight_smile: