Kthim ne kohe (foto nga femijeria)

Si thoni sikur ktu te vendosim fotot tona kur kemi qen ----> :bebe: ?

kush do filloj i pari :smiley:

Po gjithmon ai/ajo qe hap temen nis i pari

hahahha o labja po presim ty si inicjatore e temes;) me pastaj edhe ne ,ps ama se mos qeshni pastaj si kam dal kur isha e vogel!me nje cop buk ne dore hahah

jo jo , kam respekt per me te vegjlit un :smiley::stuck_out_tongue:

kush nuk e ka gati ta skanoj (nqs nuk perton ) dhe ta sjelli :slight_smile:

ok filloj un , po nuk e kam sigurin qe do coni dhe un foto dhe pastaj ngelem ------>:opps:

Po ta ka then Renix etehere pa merak

1993
:oops:…

ti je kjo moj! uu sa femij i lezetshm:) tam si yll duke zbrit nga qielli;)

tashiiii ju mos na krahasoni me kta femijet ktu https://www.lirenti.com/showthread.php?7214-Foto-te-ndryshme-bebesh-dhe-femijesh qe kan dal ne studio me aparate high tech
un e shkreta kam dal perball diellit , shiko si me jan mbyll syt

erina vije edhe ti ate foton me buk ne dor :stuck_out_tongue:

labja, çfare ngjyre i ke syte :slight_smile: haha! Nga menyra se si eshte bere duket si femija i supermanit! Spo e kuptoja fare!

shume bukur.

Majdi, un do i postoj me gjithe qejf. Por ketu ku jam nuk kam shume kujtime femijerije. Disa do mundohem ti rekuperoj.

pse nuk duken se ca ngjyre jan :P…kaf…

Jo ishte cik veshtire :slight_smile: haha!

Un sa te gjeje fotot e mija, me thone se ngjaj shume me mbesen kur isha bebe. Per kete arsye ja mbesa e dyte meqe me ngjason shumeeee.

Reno,po qe po ta shohesh me kujdes duke u bazuar tek foto mbeses tendo,krijon nje ide si ka qene Reni i vogel.

Shume teme e bukur kjo,me pelqen,une kam shume foto kur kam qene i vogel dhe jane pa ngjyra normale se ska pas ateher aparat me ngjyra,por sa te gjej pak kohe do ta vendos dhe une nje me deshiren me te madhe…:),

labja paska qene me nerva ne foton e saj:)

hahahahaa sa e mir mbesa …bucko qenka !
por e ke ber me hilee renix , ne duam foton tende :smiley:

klinton te te bjer gjith ai djell ne sy e te jesh e buzeqeshur …mos me pyet se un e di se ckam hequr ate dit , e mbaj mend si dije :stuck_out_tongue:

shiko un sa te rregulloj dicka do ta ve dhe un nje foto po po pres erinen te veri 1 :smiley:

Ju te tjeter cfare po prisni!

Tani beni krahasimin me mbesen:

RX me tezen, vitin se mbaj ment por aty tek 1-2 vjeç!

Renix sa bucko paske qen … hihiii … shiko me mbesen ngjan vertet shum :slight_smile:

Po te vendos foton e komshies behet gje ?

diskutohet per foton ton jo te komshinjve …

mua me ngjan sikur me shum ngjan me dean nga pjesa e syve & ngjyra e flokeve …pastaj kjo mbesa qe ke ven pak me lart nuk esht bionde , kurse ti ashtu dukesh :)…edhe i vogel serioz paske qen reni :lol: