Ku do te donit te ishit ne kete moment?

fantazia juaj

Une do te doja te isha ne Korçe se neser kan nje dasem … :frowning:
(me ka marre malli te kercej pak :cry: )

DO TE DOJA TE ISHA NE NJE ISHULL KU MUND TE RRIJA VETEM FARE :slight_smile:

Me ter men vetem do te doje te rrije??? :o :o :o

po nese njeri do vinte te me bente shoqeri nuk thoja jo une :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

do te desha tte isha ne ndonje vend large cdo lajmi per boten larg celelarit (se na u ka bo si shqise e 8 (tete) e kokes) pa dijeninn e ores dhe dates, vetem me nai shoqe per jete qefi ku mos na nigjote njeri :lol: :lol:

do doja te isha ne krevat se vdiqa per gjume :lol: :lol: :lol:

ne vendin me relaksues te universit

Ne krevat e te flija gjithe diten :cry:

Tek komshija :smiley:

:lol: :lol: :lol:

Me Altinin te komshija e Altinit! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

po meqe paska ven per dy nuk u bo qameti per nji me shume :lol: :lol:

Hahahahaha! po na hyn ne pjese ne re! Se nje komshie ka ai, jo 13! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kujt ja mban le te vije :lol: :lol:

ne plazh ne karaibi

Ne Honululu !!

une …me asnje vend ne ket moment :slight_smile: ketu ku jam , jam mire :smiley:

Ne tren! :lol:

Ne shtepi sot :smiley:

une do te doja te isha jashte njehere per njehere