Ku do ti kaloni pushimet kete vere?

Ku keni menduar ti kaloni pushimet verore?

po e nis une, mendoj te shkoj ca dite ne Sarande/Himare/Ksamil.

Pushime te mbara te gjitheve!!!

kurse une do shkoj ne sarande ne himar se eshte shum bukur

Mua me ka mbetur vetem Durresi vajtje - ardhje. :frowning:

edhe durresi s’eshte keq, per te nderruar ambjent te pakten.

Nerti, do me marresh dhe mua me vete!

Un akoma se kam vendos, por ambjent do ndroj, duke shkuar ne ALB. Te shofim, pa plane, surpriza ne momentin e fundit!

patjeter…planet i kemi bere…une te ftoj, tani sa deshiron ti te vish me ne se di une…

Pas nje jave pergjigjen :smiley: me ftoi Dea e para, e njef?

une ne durres po i kaloj pushimet, deri tani shum bukur esht

un do doja ti kaloja ne vlore…

un do i kaloj ne sarande pasnese keshtu qe per nja 1 jave nuk me keni :frowning:

kurse une do ti kaloje ne sarande:D

Une ne Durres po i kaloj pushimet dhe bukur ja kam kalu deri tani…

atje me ke dhe mua do te takoj :smiley:

Shpresoj ne Durrës nëse është kismet do ta shijoj edhe këtë verë plazhin e Durrësit…

Pss: Ket Ver Pushimet vetem ne KoSoV :smiley:
Menxi spo pres me shku, edhe 1 jav larg po me duken :smiley:

Qef kisha pas në Mëmën Shqipëri <3 po s’besoj qe po bohet as ket’ vit…

Ne franc

ne France ose ne Spanje maybe.I love Costa Azurra!!!

Te na gjej mire njehere…

Deshira ime me e madhe,te shkoj ne Santorini…me pelqen shume shume shume…ajo qetesi dhe ajo bardhesi e adhuroj…

10 Ditet e pare te gushtit ne Shqipo ,pjesen tjeter ketu buze detit ne France :slight_smile: