Kujt donit ti telefononit ne keto momente?

Ju ka marr malli per ndoken dhe donit ti telefononit!..

do ti telefonoja nipit, po e di qe eshte ne shkolle tani e nuk do me pergjigjet…

do i telefonoja babait se ka kohe qe skemi folur… :frowning: por qe s’mundem as sot…:frowning:

te pakten do t’ia degjosh zerin e tij…ne mos sot neser,pasneser e ne vazhdim…por une…qe do te doja kaq shume ta degjoja edhe njehere zerin e tij…

dot te doaj shum por nuk kam impulsa ne tel :frowning:

Asnjerit po de duan te me marin :stuck_out_tongue:

hahaha jam i nje mendimi :smiley:

Komshiut…ti thoja ule ate dreq muzik se na spanove sot…te rente tifua ishalla :mad:

hahahahahaha (y)

petagogve … ti shtynin cik provimet …se… uffa :frowning:

Mamit…te me gjente nje vend per parkim per makinen :P…se eshte bere…pupupupu sa krize

gjyshes ta pyes njeher e ka zene gjumi apo jo:P

Ketij çunit lart …ta pysja si eshte dhe nga bahet se na bani merak :smiley:

askujt tani.

Nje mikut tim,:smiley:

labes…

Bankes!!

Per momentin askujt…dhe uroj qe as te mos me telefonojne fareeeeeee :stuck_out_tongue:

Te paska mbaruar oferta e shof!

Razer Shop!