Kur afer nuk je ...

Sa her qe afer ste kam kam nevoje edhe me shum per ty

kur se ke afer sa shum fjal te bien ndermend me ja than :slight_smile:
kurse kur takoesh te humbin fjalt si mos me di me fol kurr :frowning:

bash!! :frowning:

Po kete gje edhe un e di :stuck_out_tongue:

Kur afer nuk je…ndihem shume bosh…shume kot…por edhe kur afer je…serisht jemi kaq larg…

hahaa kur e kuptove ket ti se ?

Kur afer nuk je kam frik se dot humbas.

kur afer nuk je ,mbledh mendjen qe je larg …

hahaa kur afer nuk je ke mendjen se je me te!

Kur afer nuk je ,me rri ne mendje

kur afer nuk je , larg jo e jo …hahahahaha

kur afer nuk je , sa large me rri

nje hap larg ,vetem se ti nuk sheh…

vec ekrani na ndan hahahaha
kur afer nuk je ,ti me mungon

saaaaaaaaaaaaaaaaa…

oo te gjitha malet ,oceanet ,fushat ,detet te gjitha na ndajne hahahahahaha

      • Updated - - -

oo te gjitha malet ,oceanet ,fushat ,detet te gjitha na ndajne hahahahahaha

mos je ne planetin mars ? hhahahahaaaaaa

kur afer nuk je…ku je…ku do jesh?..pse je kaq larg ma thuaj?

ne pune do jem hahahahahaaa

hahahahha

kur afer nuk je…une prek zemren…dhe e ndjej se je aty…ku askush nuk mund te futet pa vize hahahha

pse doli zemra nga BE …? HAHAHAHAHAAAA