Kur argetimi kthehet ne tmerr

Water slide eshte nje nga lojrat qe kam pas shum qejf ta provoj .
Por pas ksaj vidjoje ndryshova mendje
:hahaha: :hahaha: :hahaha:

//youtu.be/z0dr2N0Qopk

hahahahaha o cu shkriva :hahaha::hahaha::hahaha:

//youtu.be/3My16YOMv2Y

hahaha e kam par kte film ,sa keq me vin per ate vajzen e vogel te pishina :lol:
tek kjo vidjoja qe postova un minuti 01:10 esht nam fare :hahaha:

hahaha edhe une e kam pare filmin
sa gjynah ajo si puna e mister binit e beri hahaha

hahahaha , fiks

hahahaha sa te papara dhe te dhimbshme gjithashtu

minuta 02:00 esht e tmerrshme,pa le te ish mashkull ajoo :o:o:o:o