Kur ka qen hera e fundit qe keni qare?

Kur ka qen hera e fundit qe keni qare? Dhe pse…??

Sot …lot gezimi

para 5-6 vjetesh!

Uaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa sa i pandjeshem ky :D:D:D

Une sot hahahahahaha :smiley:

Se di kam harruar kur kam qar ehhehehee

Dje ka qene hera e fundit , arsyja ishte se mesova se shumica e njerezve qe i njoh ishin me dyfytyra . Ishte zhgenjim i madh .

Sa me shum po i njoh njerezit, aq me shum po i dua kafshet .

para 2 ditesh…

sot para 1ore:(

ishteee… para 1 viti them…

Me duhet ta shikoj ne ditar:mendoj::mendoj:

Nuk e mbaj mend …

para 3 minutash …pasi lexova te kjo fotoja :’(

te dua shum o e shtrenjta ime…:’(

dje! Pasi qe degjova ket’ kengen;

sot…
ne spital , ne urgjenc…erdhi nje burr ( 40 vjec ) …ne gjendje te rend …dhe vdiq … ato ulurimat e familjarve…ato te qara…o zot ca situate… nuk e kisha perjetuar kurr :’(

yyyyy po beje shume kohe,uroj te zgjas pergjithmone :smiley:

sot dhe shume

      • Updated - - -

sot para nje ore

kur me iku mami…:’( miss you mum.:’(

Uroj mos te jet asgje serioze Ema !!

Un per her te fundit…kur mora vesh qe u bera teze .
po kshu me mbushen ndonjeher syt kur mendoj per Junin tim :frowning:

para 2 - 3 diteve nga 1 video qe pash ne yt!

Kom kajt goxha! M’ka prek shum!

mbaje veten o burr çben keshtu… :stuck_out_tongue: