Kur martesa nuk fuksionon

ne jeten reale ky problem egziston , ne shumicat e rasteve ciftet ndahen , por ka raste se njeri apo tjetri per arsye te femijeve nuk deshiron te ndahet , cmendim keni.:topi::topi::topi::topi::topi::topi::topi::topi::topi:

Martesa eshte thjesht nje cop dokumenti mendoj une…qe njerzit jane te detyruar ta plotesojne…

Kur nje martes nuk funksionon…atehere dihen rruget qe do te marri…por me e veshtire mbetet ne rastet kur ne mes ka femije…aty nderlikohen pak gjerat…sepse gjithmone mendohet per ta…dhe te lenduarit mbeten pikerisht ata…

Por qe edhe ne rastet kur nje cifte nuk e gjejne gjuhen mes tyre…serisht per femijet eshte e veshtire…sepse te gjithe duan qe ti shohin te lumtur prinderit e tyre…

Mirpo…duhet nje zgjidhje…dhe ne te tilla raste zgjidhja eshte ndarja…sepse nje fjale thote…“me mire nje fund me dhimbje…se sa nje dhimbje pa fund”…

kur po thojn “Ish rahatu filani” spo di A po thojn “Ka vdek” apo “Eshte martuart ?”

lol nuk kishe ndonje pergjgje tjeter , apo di vetem ti vesh ne loje te tjeret:(

Dihet qe femija do vuaje, por ne anen tjeter jeta duhet jetuar dhe per veten tende jo vetem per femine …keshu qe me mire te ndare sesa te jo te lumtur bashke.

kur martesa nuk funksionon Çohet ne servis …!!

cka the ??

E LEXOVE shum mire pergjigjen , se na :frowning:

lol tash e kuptova :smiley: HAHAHAHAHAHAHA! Po mos e merr aq afer zemres o burr se shaka ishte :stuck_out_tongue: HAHAHAHAHAHAHAHAHAHA!

Po sygjerimi jem osht mos m’u martu dej t’i bojsh 30 vjet! :wink: