Kush do ftese per Google+ (Plus)?

Google+ eshte rrjeti social i Google! Tani per tani nuk eshte publik, por me ftesa! Fale iceman qe na shperndau disa ftesa tani mund te ftojme te gjithe ata qe duan ta provojne kete social network!

Beni nje postim nen kete teme nese ju intereson ftesa per G+!

Dua unn 1 (y)
(si si merret ftesa se kam iden :roll:)

Une do te hap nje e-mail vetem per kete,dhe do te kerkoj ftesa pastaj,ide e mire.

ne inbox te vjen nje ftese, qe dmth ReniX te fton te regjistrohesh ne Google+ dhe aty eshte linku ku ti duhet te klikosh dhe hapet faqja e regjistrimit, pastaj aty regjistrohesh normal sikur ne Facebook, emri mbiemri mosha etj… vetem se nuk e di sigurte nese duhet patjeter te kesh gmail apo jo …:roll:

Duje qenë se është rrjet social do isha i interesuar të merrja një ftesë.Ju faleminderit.

Ore ku hapet kjo njher se me plasi

ejjjjjjjjj…dergoni nje ftese edhe nga une :slight_smile:

Edhe na dergo nje

dergonani nje ftese!!!:smiley: po ku e marim ftesen ketu ne forum???

faleminderit shum ice :perqafim:…e kuptova !

PO te vizitoni adresen plus.google.com do te kuptoni se si mund te futeni!

Majdi, nuk ka nevoj per tutorial :expressionless: Nese dikush eshte rregjistruar ne Facebook, imagjino ne Google+ :stuck_out_tongue:

Me dergoni ne inbox, adresen email, qe doni te merrni ftesen :slight_smile:

Duhet te kesh adrese ne Gmail, sepse nuk te lejon ndryshe( hapa gmail vtm per g+ :mad:) Shpresoj qe me vone te lejohen te gjith llojet e e-mail.