Kush do te fitoje ne 23 Qershor ?

Do me pelqente te shkonte ne zgjedhje pa LSI, kam pershtypjen qe ka humb reputacion me kete koalicion, te pakten keshtu e shikoj une.

E vetmja zgjidhje eshte 1 kg C4 ne mbledhje parlamentare :smiley:

Personalisht…me ter pikpamjet e mia demokratike :stuck_out_tongue: …mendoj se shqiperia ka nevoj te shoh edhe fytyra te tjera ne pushtet…per ide te reja…per me shum progres…
Jan bere goxha ndryshime , megjithate …per 8 vjet pushtet nuk jan mjaftueshem…
Por PD-ja ka nje avantazh te madh… ka nje kundershtar shum te dobet. Nuk e mendoj dot se si mund te ishte Shqiperia e qeverrisur nga nje njeri si Edi Rama.

Megjithate , politika ngelet politike‚Ķsi e majta , si e djathta ‚Ķnje ‚Äėprogram‚Äô kan :wink: .

Po ti qenke politikanje e se ardhmes moj :P…sidomos me kete te fundit e ke shkrir talentin :P,i paske lexuar te dy programet me duket qe te paskan ngjajt te njejt :stuck_out_tongue:

po dhe sikur ta kene te njejt varet se kush e realizon :wink:

Ja kush do te fitoj:

Ai qe do paguaj me shume :expressionless:

:lol: :lol: …

ehhh :roll: …

      • Updated - - -

shkelia ime e syrit i jep kuptim asaj fjales program …
mos ji kaq siperfaqsor te lutem shum :stuck_out_tongue:

qenkam keqkuptuar un me duket

sigurisht qe do ta votoj ,pastaj kush pyet per voten time spo tuajen ,:stuck_out_tongue: aha posi sala ,aha po e ka thene i ndjeri namik hoti ,se malsori po hypi ne gjok nuk ka burr nene me e zbrit pa e qit ne pushke , pa ofenduar njeri

ali nuk te kuptova mir. Veq sa i perket i perke votimit mendoj se jan njelloj

mendoj se e ke kuptuar shume mire , salen ,vetem kallashi e heq nga pushteti.pike… dhe nji gje duhej ta kishe marre parasysh, qe , ne vend te deleve te kishe vene gomere ne kete foto apo si dreqin ti themi ,se keshtu po na bejne keta legena politikane.:mad:

pse kaq shum urrejtje per saliun se se kuptoj…
Ti ali…je tipik nje nga ata qe jan tifoz te zjarrt partie…
nje shembull shum i keq ky !!

apsolutisht qe jo . por urrej gjerat qe nuk jan reale ,persa i perket tifozllekve num me p,s fare per partite e jo me per qeverite .pastaj mua krahet me mbajne ,e jo sala

      • Updated - - -

nji gje ta garantoj , se e ke shume gabim, thjesht opinion momenti eshte.:confused:

e pra kjo eshte ajo qe duhet te kemi shum te qarte ne shqiptaret…kushdo qe te vij ne pushtet…krahet tane do na mbajne…
fjala reale duket pak e zbrazet kur perdoret ne tema politike…

ne fakt nuk ka lidhje me politiken, por me mendimin popullor qe mund te jem dhe une.

nga menyra si shprehesh dal ne konkluzion…
sepse nje opinion ka pak me shum baza ose argumenta…jo thjesht urrejtje…

me ne fund e kuptove dhe ti ,qe ketu ne forum jemi per te dhen mendime apo opinione si i thone dreqi e mori ,e jo per urrejtje politike .:bebe::stuck_out_tongue:

oooooooooo ali…ik se sbehen muhabete politike ne kte ore :stuck_out_tongue:

epo mire e leme per neser ket muhabet,ka kohe ohuuuuuuu i thone edhe 1 muaj deri me 33 qershor :p:P

Ali ! une mendoj se ate qe nuk e pelqen mos ja jep kenaqesine ta kete voten tate ,ashtu sikunder ti ske faj qe qeveris sala se ti nuk e ke votuar .

sa per ate temen e malesoreve te sygjeroj mos ta perdoresh me kurre ,se nuk te ben mire as ty ne keto momente jo me shqipetareve…

po afron ndeshja e kombetares, a je ne gjendje ti te besh nje grupim tifozesh sic e bejne malesoret ???

nuk ka lidhje me malesoret por me namikun qe e ka thene ( namik hoti ),as me mua personalisht.une per vete jam nji lloj malsori nga fieri, nuk merrem me grupime as malesoresh e as gjeje qe mund te shkoje mendja ty

nuk te thote njeri te besh grupime malesoresh ,se edhe po te duash nuk e ben dot.,por tifo per kombin tend !!!

robo ! mu sme shkon mendja ne asgje ,thjesht ate qe lexoj deshifroj, dhe keta krahinizmat nuk i pelqej pike …