Kush do tma uroj ditlindjen mua sot

dershiron dikush tma uroj ditlindjen ehhehehehe

JO nuk deshiroj :stuck_out_tongue:

Gezuar ditlindje edhe 100 vjec ja kaofsh sa me mir !!


U befsh 100 vjece Donnaa dhe qofsh e lumtur gjithmone!

Dona shum shum urime për ty , edhe 100 vite të lumtura

U befsh 1-shekullore dhe ia kalofsh sa me bukur sot…:slight_smile:

Urime urime urime…gezuar ditelindjen! u befsh edhe 100 vjec! pac vec lumturi ne jete!

faleminderit te gjitheve

Ndoshta me vonese por edhe nga un ke urime te perzemerta per ditlindjen tuja, i befsh aq vite sa ti deshiron…

qdo gje e mir dhe pse vonohet pak ska gje hehehe faleminderit

Tani un po pres me cfar do me qerasesh ?

edhe 100 donnaa :slight_smile: pak me vonese por me mire vone se kurre :frowning:

me qka do te deshiroje

Majdi

Me cfar te duash ti :stuck_out_tongue:

me nga nje got ver

PO MIr me ver e lem pastaj po ku ?

U befsh 100 vjec :slight_smile:

Sa me shume :), $ dhe :heart:

//youtu.be/m44z-223UYE

Faleminderit shummm Sarah92

Me mire vone sesa kurre :smiley: …Gezuar dhe u befsh 100 vjeçe Donnaa :cake:

gezuar tere jeten edhe 1000