Kush e gjen

1- Fillon me F mbaron me K cdo shqiptar sri dot pa te?

2-Kur thote kinezi mirmengje?

3-Gjashte arinj kapin gashte peshq per gjashte minuta. sa arinj duhen per te kaq 60 peshq per 60minuta?

4-Nqs e ke do ta thuash, por nqs e thua nuk e ke me…???

5-Pse nuk hane zezaket cokollata???

Un qenkam sh pergjumes sot! Tek asnje spo me vete mendja!
Te shikojme ndonje me te kthjellet!!!

te drejt ke reni edhe un pergjumesh jam spo gjej asnje o.O … megjithse kte pyetjen e 4 spo e kupt fare …

ora 12 e 30 ju akoma pergjumsh :o
jan shum te lehta te gjitha :smiley:

ok me sqaro njecik pyetjen e 4 mua te lutem :slight_smile: :slight_smile:

po ti bej njeher te parat pastaj ik tek e 4 :stuck_out_tongue:
-Nqs e ke do ta thuash, por nqs e thua nuk e ke me…???
esht dicka qe kur e ke do qe ta thuash , pastaj pasi e thua nuk e ke me
tani gjeje vet

po ja le radhen ndonje tjetri :wink: :smiley:

Te them njeher ato qe mendoj se e dii :stuck_out_tongue:
2- kur mson shqip
3- 6 xPPP ose 60
4- fjala o.O
5- see po te haninn do i nxiheshin edhe dhembet e do ishin te padukshem :stuck_out_tongue:

:o bela , cne ti nga kto an :stuck_out_tongue:
ke gjet vetem te 2-ten :slight_smile:
te fundit ja ke fut kot :stuck_out_tongue:

ouu un te fundit po mendoja se ajo ishte pergjigja :stuck_out_tongue: :smiley:

gabim apo sakt ta kishe shprehur edhe ti mendimin tend si bela :wink:

1- Fillon me F mbaron me K cdo shqiptar sri dot pa te?

FaceBook :smiley:

2-Kur thote kinezi mirmengje?

Kur meson shqip

3-Gjashte arinj kapin gashte peshq per gjashte minuta. sa arinj duhen per te kaq 60 peshq per 60minuta?

6 arinj sepse kapin 1 peshk per 1 minut

4-Nqs e ke do ta thuash, por nqs e thua nuk e ke me…???

Sekreti

5-Pse nuk hane zezaket cokollata???

Eeeeem ket se di :smiley:

weeee i gjeti shtrigaa , me duket se i ka gjet atje ku i mora un hehehe
dhe te fundit e la qe te mos kuptohej :smiley: …:P:P

hahahahahahahhaa Me thane te drejten vetem ato 2 te mesit kopjova :smiley:

ahaaa :wink: , vetem 2 te mesit i more me copy - paste , kurse te tj i lexove dhe i shkruajte vet eee :smiley: :P:P

Eeee me , nuk me beson :eek: Nr.1 ja futa kot dhe doli plot :smiley:
Nr. 2 kopje :smiley: nr.3 kopje :smiley: nr.2 e dija se e kisha degjuar dhe nr.4 nuk kerkova ma :ehi:

1-Cfare bejne kinezet kur bie shi !
2-Perse bie shiu !
3-Kush eshte kulmi i durimit.
4-Kush eshte kulmi i dembelizmit !
5-Cfare ben lepuri kur mbush 2 vjec.

:wink:

1-Cfare bejne kinezet kur bie shi !
Rrine ne shpi :smiley:

2-Perse bie shiu !
Se nuk ka shkalle te zbresi :smiley:

3-Kush eshte kulmi i durimit.

4-Kush eshte kulmi i dembelizmit !

Kur ha ne krevat ose nuk iken ne banjo … hahaha

5-Cfare ben lepuri kur mbush 2 vjec.

Hidhet per 3

:wink:

Mima shum e zgjuar :wink: :slight_smile:

1-Cfare bejne kinezet kur bie shi !
Rrine ne shpi :smiley:

Pergjigja e sakte do te ish: e lene te bjere

2-Perse bie shiu !
Se nuk ka shkalle te zbresi :smiley:

e sakte

5-Cfare ben lepuri kur mbush 2 vjec.

Hidhet per 3

e sakte

Dy te tjerat nuk i keni gjet…provojeni perseri;)