Kush eshte me i paster?

MASHKULLI APO FEMRA? :wink:

Ndryshim programi :lol: :lol: :lol:

Vallai, un i paster jam! :smiley: Nje here ne tre jave lahem! :smiley: :lol: :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol: mire Dka …une qenkam pak me e paster se ty
se lahem 1 here ne 2 jave … :lol: :lol: :lol:

Per te ardh tek tema …them qe kjo gje varet vertete nga njerezit qofte femer apo mashkull … :slight_smile:

[b]Mima, ai nuk e ka fjalen domosdoshmerisht per njerezit! Ai thote femra apo mashkulli! Mund te jete per qente, macet, lopet, delet, etj etj! :lol:

Mos na fut ne njerezit ne nje ven me kto! :lol: :lol: :lol:

Meqenese ti qenke me e paster se mua, une zotohem te bej permiresim! Do e kaloj nga nje here ne tre jave, ne nje here ne muaj! :lol: :lol: :lol: :lol: [/b]

Sa shpesh qe lahet dhe ti :lol: :lol: :lol:

Mendon se duhet ta rralloj paksa? :stuck_out_tongue:

:lol: :lol: :lol:
Epo une mendova per njerezit , se nuk e dija qe jepnim dhe mendim per kafshet ketu :lol: :lol:

do te thoja se varet nga edukata e njeriut qe ka marre . nuk ka te beje fare se eshte femer apo mashkull !

E vertete, varet nga edukata dhe kultura e njeriut.

dhe une me mendimin e emes jam, por peshku me duket me i lare se ri gjithe diten ne uje

Pastertia besoj nuk varet nga gjinia,megjithse femra nga vete natyra ka lindur me pastertine,por ka edhe meshkuj qe jane shume te rregullt dhe kjo eshte per tu admiruar!

personalisht jam shume e dhene pas kesaj pjese,me shume se sa e dhene jam e ‚Äúsemure‚ÄĚ per pastertine,dhe uroj dhe shpresoj qe dhe njeriu me te cilin do te lidh jeten te jete keshtu! :smiley:

femrat jan me te pastra…se ve ne dyshim fare kte !!!..

pak ato, pak ne, me shum ato se ne :stuck_out_tongue:

ka dhe femra krromashe ore…se ve ne diskutim
por ne pergjithesi meshkujt sjan te dhen pas pastertis…jan shum te rrall

ne ate % te vogel, jam edhe un :stuck_out_tongue: (haha, shaka se spo i bej reklam vetes tani :P)

paj edhe un mendoj qe femrat jane me te pastra sesa meshkujt

biologjikisht…mashkulli esht me i paster…
kurse…perditesisht…esht femra mendoj…