Kush eshte me Inteligjent? Femrat apo Meshkujt?

Femrat apo Meshkujt?

Cila gjini mendoni se eshte me inteligjente?

Hapet Votimi! Mundohuni te jeni me realist ne ate qe mendoni jo ne ate qe jeni!

:nugush:

po jane gjithemone meshkujt me inteligjent:D

Une mendoj qe Meshkujt jane me inteligjent ne shume aspekte,po te shohim dicka ne te gjithe boten meshkujt jane ato qe dominojn si ne drejtimin e shtetit dhe shume gjerave kryesore etj,nuk po leje mbrapa dhe Femrat,por mendoj se meshkujt dominojn,ky eshte mendimi im.

Une mendoj qe mashkulli eshte ma intelegjent se femrat kshtu mendoj une

Femrat more po cilt meshkuj…

burri eshte koka e shtepise kurse gruaja qafa e cila e leviz koken nga te doje

mashkulli eshte i zgjuar kurse femra dinake ndersa politiken e ben testosteroni

Une mendoj se femrat jane me inteligjente :smiley:

Vertet meshkujt jane ne krye te shume institucioneve dhe organizatave te tjera, por kjo per vete faktin se femres nuk i eshte lene mundesia te shprehe bindjet e saj. Ne baze te disa sondazheve te bera, qe di une, femrat kane filluar te marrin ne dore drejtimin e shume gjerave.

Meshkujt ne pergjithesi kan dominuar perher, por kjo nuk eshte nje nga arsyet qe ato mund te quhen te zgjuar… Arsyeja qe meshkujt jan pak me teper inteligjent se femrat eshte se ne jeten reale jane meshkujt mundohen dhe reflektojn me mendje ne shum probleme te shoqeris, politikes, arsimit dhe teknologjis.

I bashkohem djalit lart per komentin.

Meshkujt paskan fituar!

URAAAA!

Meshkujt

femrat e perdorin zgjuarsin per djallezira, prapesira, poshtersira dhe gjera te tjera te ketij lloji:p…dmth e keqperdorin:roll:

Meshkujt jane!..eshte vertetuar teorikisht dhe praktikisht!..femrat nuk duhet te jene as me shume e as me pak se sa i’u takon te jene…kush e ka te theksuar eshte e predispozuar te shkaterroj…kush e ka te munguar…eshte e perdispozuar ta shkaterrojne!..

kush e zoteron ne mas…eshte fatlumi…

fifti- fifti :stuck_out_tongue:

Femrat mendoj

Sigurisht qe ne femrat :stuck_out_tongue: