Kush është sipas jush kampionati më i bukur ne Evropë?

Votoni :slight_smile:

mendoj se premier leage eshte me e bukur luhet nje loje me e hapur dhe me kolektive

Premier Leage the best :slight_smile: :wink:

une preferoj serin A te italis

Edhe un jam per Premier Leage (Angli) :slight_smile:

altino ke harro me von KADEGORIN E PARE (Albania) :lol:

Ata jane pretendente per vitin tjeter :lol: :lol:

ata duhet te konkurojne tek cila nga federatat e wresling ju duket me reale :lol: :lol:

Edhe Premiera Divizion nuk mbetet mbrapa si kampionat.

edhe pse une jam tifoze e Real Madrid per sy kampionati anglez eshte me i bukuri !

Mua me pelqen shume futbolli Anglez! Edhe Spanjollet luajne bukur! :wink: