Kush ka thene i/e para "te dua"?

“Lirentsa”, ju qe keni lidhje, kuptohet, kush i ka thene partnerit ose partneres “te dua” i pari ose e para?

:duartrokas:

ma e keqja esht se motra e femres time me ka then te dua dmth esht dashuruar edhe ajo tek une

Ok, nuk ka asgje te keqe, puna eshte ke do ti sepse shume here iu ndodh njerzve qe te duan dike dhe t’i doje dikush. Problem do te ishte nese ti i “perdor” te dyja.

Shi… shi… lum si ti…:slight_smile: Ke kujdes re mentor1993 se mos te ngelesh pa asnje…:slight_smile:

UN JAM NDA NGA AJO SEPSE E KAM PAS TJETREN QE ME PRISTE :smiley: thot nje fjal e urt KUR NDONJE DASHURIE I VIE FUNDI TE DOBETIT KUKASIN DHE GJEJN DASHNORE TE REJA NDERSA TE MENCURIT I KAN ME KOH TE REZERVUARA KESHTU QE UNE ME KOH I KAM REZERVUAR

Hahahaaaaaaa, e forte kjo Kliti, vertet qe mbetet pa asnje ndaj kujdes dhe mos thuaj pastaj si dhelpra…, ahahahaaaa

uaaaa, pse dashuri i thua ti kesaj ore, po pse '93 gjetja e nje te dashure ose te dashuri qenka gare?!

Unë nuk ngopem me dashuri mua thjesht me pelqejn avanturat .Unë Luftoj qe ta arrij ate qe dua dhe gjithnje kam arrit ta permbush deshiren time . me nje fjal gjetja e nje te dashure nuk eshte garë por avantur

Djali ka tabelen e preçedences!

Penale sigurisht apo jo?!

“Ajo” ma ka thene e para, se une nuk e them po nuk e ndieva…

hahahahahhaha une kam thene e para…e ndjeva…e doja…e dua dhe do t’ia them sa here te me doj e bardha zemer…

i thash vetem ate qe zemra ime ndjente…TE DUAAAA SHUUUMEEE…dhe dashurine qe kam per te nuk e nderroj me asgje ne bote…

hahahahahhaha une kam thene e para…e ndjeva…e doja…e dua dhe do t’ia them sa here te me doj e bardha zemer…

i thash vetem ate qe zemra ime ndjente…TE DUAAAA SHUUUMEEE…dhe dashurine qe kam per te nuk e nderroj me asgje ne bote…

Qenke vajze me iniciative :slight_smile:

plasi dashuria sheshit ketej…:stuck_out_tongue:

Nuk eshte ceshtje iniciative…por thjesht e priste gjate pergjigjen time…dhe une nje dite te bukur…kur u binda se e doja vertet…ia thash ate qe ai kishte pritur nga une…hahahahhaa

Ska gje Elsa, e kuptoj gjendjen tende :smiley: hahaha! Urime!

na futi ne dhe te gjalle thuaj…si do ti dalim perpara njerezve.:stuck_out_tongue:

hahahahahhahahahahahahahah sa kam qeshur ahahahahahahahah!..

      • Updated - - -

hahahahaahhahhaha shife kjo…e me pse ca ka?..pse ti nuk i the?..apo prite radhen ti?..hahahahahhha

jo prita te me thoshte vet i pari,por e pashe une qe ai spo thoshte dhe ja thashe vete…:Phahahahaha