Kush me ndihmon te vizatoj disa butona??

Persh
Do ju lutesha ndonjerit nga ju te me bente disa butona per ranke ne forum
nqs ndonje mundet ta beje kete gje ateher ta thote qe ti jap emrat se cfare butonash me duhen

Pershendetje dhe mire se vjen!

Lexoni kete temen per vizatimet se çfare nevojitet.

Flm

Persh do ju lutesha nqs keni mundesi kush mundet te me ndihmoj per disa ranke ne forum per grada??

Mjafton te jepni nje pershkrim siç shkruhet ne temen siper!