Kush te do, ai qe te fshin lotet apo ai qe te le te lotosh?

Kush te do, ai qe te fshin lotet apo ai qe te le te lotosh?

ai te qe fshin lotet dhe nuk te ben te qash me …

Nese i besojme fjales se urte popullore <<kush te shan te do>>…aterhere i bie qe te do ai qe te ben te lotosh :stuck_out_tongue:

hmmmm mua nuk me bind dhe aq kjo …

Dhe un keshtu mendoj ,Te don ai se te ben te lotosh…

Te do ai qe te qendron prane, me lot apo pa lot ne sy…

jam dakort me ty :wink: :slight_smile:

Po nuk shkojn cdo here gjerat ne vi, ndodh se dalin jasht kontrollit dhe te bejn te lotosh ,mjafton te dishe se ai se te ka ber te lotosh te ke ofru dhe krahrorin per mbeshtetja…

nje qe nuk te do , ska nerva te merret me ty dhe te thot “mos qajjjjjjj” …

te do me shum ai qe te le te qash …por kjo jo ne kuptimin qe nuk te mbeshtet , por te le te shfryhesh !

po ai qe te le te qash nuk merret si menefregist?! Qaj ti qaj mu be von mua :slight_smile:

Edhe une qashtu menoj:)

ai qe te le te qash , nuk te le me ate kuptim ,qaj ti plas , un po vazhdoj punen time …por te ofron nje shpatull qe te qash , nje zemer qe te hapesh , dhe nje mbeshtetje morale !

Jam shume dakort me ty sepse shume prej kur qan ndjehet me mire por akoma me mire kur aty prane ndodhet nje tjeter

Thone se ai qe te do…nuk te bene te lotosh…

por edhe ai vete nuk i bene me qellim…thjesht ne femrave na rendojne dhe rrobat qe mbajme veshur…e jo me sjelljet dhe veprimet e nje mashkulli…te qash do te thot se e do…e nese ai arrin te te japi keto pika lot…do te thot se ka nje ndikim te thelle brenda teje…

asnjoni …!!! e sigurt se ai qe te ben me qesh nuk te do !!!

Te do ai qe nuk te ben te qash

varet per cf , ke i derdh lotet … gjithsesi mbeshtetje ,eshte edhe gjesti i vogel i fshirjes se lotit…mjafton qe qe shkaktari mos te jet partneri …dashuria ka shume menyra per tu shprehur… eshte eveshtir te thuash se kush gjest e shpreh me shume e kush me pak… keto gjera kuptohen nga detajet qe indetifikojn vet personin…

po kush te do ne ditet e sotme mo…pfffffffffffffffffff vec vetja te do…madje dhe ajo ndonjehere te le ne balte…:stuck_out_tongue:

hahahaha te duan motra te duan…eshte familja…jane njerzit e shtrenjte…ata qe na duan…por edhe njeriu i zemres na do…mbase nuk di ta shprehi sic do donim…por na do…

ai qe te le te shfryhesh !!!