Ky eshte Bugatti Vision Gran Turismo (foto)

Bugatti ka prezantuar makinen e re Vision Gran Turismo e cila arrine shpejtesine deri ne 300km/h me 1400 kuaj fuqi dhe ka cmimin e 2 milion dollaresh! Makina do te prezantohet me 14 Shtator ne Frankfurt te Gjermanise.

Foto

Nje nder makinat me te sofistikuara dhe sexy :slight_smile: