Ky tifo nuk eshte pare ndonjehere!

Jeni te sigurt qe kjo nuk eshte nje video e Champions League, por thjesht nje turrne midis 12-te vjeçareve!

Shikoni çfare tifozlleku bejne prinderit! E mahnitshme!

//youtu.be/NuwVi8dSQWk

Kjo nuk eshte par as ne botror :smiley: Shum bukur prindrit

Shume shume bukur…I kane bere femijet e tyre te ndihen te vecante dhe qe ta marrin sportin me pergjegjesi pasi ka dhe emocionet e tij, nuk eshte vetem loje, eshte me shume…

haha,ne fillim thashe kushedi kush luka,vetem kur pasha ato kalomojt pastaj,jane te apasionuar shume mbas futbollit ato,prandaj,futbollin ne Angli e quajn si nje shfaqje.

He klitono nuk jan si Tifozat e Tiranes haha