Labja....

Si thoni ta pershendesim labjen te kjo tem?eshte privilegj te hap nje tem per pershendetje per ty labja:)

Je nje goc shume e zgjuar:)temperamente dhe aspak paragjykuse;)e ngacmon nga pak majdin por prap ka zemer flori;)
pranoj pershendetje me te sinqerta nga un erinaa labja :slight_smile:

faleminderit erina per kto fjal , je shum e mir:perqafim:

Nje nga gjerat qe kam kuptuar tek ti, eshte se je nje vajze me karakter te forte dhe te vleresoj per kete… Pershendetje dhe nga une Marinela! :slight_smile:

Dhe une e pershendes shume shume laben,dhe i uroj gjith te mirat…!

Gjithashtu dhe une e pershendes Laben,dhe i uroj gjith qka eshte e mire ne kete jete.

Pershendetje per vloren!

zemer te pershendes shuuuum zemer … je shoqeee shuuuuuuuum e mir … te kam shuuum shuuuuuum shuuuum po shuuuum xhan :zemer: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

:noo:…

t`pershendes:) Kaloja mir

:shok:JE NJISH :perqafim:

pershendetje edhe per ty igli :ciao:
kliton & gjendar , flm shum djema…edhe un ju uroj sukses , fat , harmoni ne jetet tuaja :rene:
te fala ke na vlora renix :slight_smile:
ulkinez moj e vogla ulkinez flm shum , edhe un te kam shum xhan…vazhdo kshu si je :shenjtor:
bessy flm motra :rene: shuum edhe per ty …

zemer te [pershendes :zemer:

//youtu.be/hVIyg1yVGY0

:shok: rrofsh motra :shok:

pershendetje labja

edhe un dua te leshoj nje pershendetje per laben. por pa shum fjale. se dua qe ne munges te kometeve labja te kuptoj qe eshte shum e rendesishme ne forum. edhe qe ka respekt te plote nga an ime. gjith te mirat e botes for you LABJA. By PAOLO MALDINI

erina faleminderit per pershendetjen…dhe per frazat ne foto , shum te bukura :perqafim:

paolo mos ma bej kaq shum qefin :turp: :turp:…:P…pershendetje ke dhe nga ana ime :slight_smile:

Avash Paolo se na e skuqe gocen

Pershendetje per Laben! Jave e mbare shkollore!

igli nga italia, pershendet me gjithe zemer laben, me kongen “zambaku i bardhe”…jashaa…:stuck_out_tongue:

:ciao::rene:

majdi mos u shqeteso kaq sh per mua , ka kush e ben :winki:

renix shum faleminderit :ciao:…edhe un te uroj nje jav te lehte e te bukur :slight_smile:

ua , qenka dora ime ky smocking , gabel dem baba dem :D…jashaa vellaa hihihi :stuck_out_tongue: …rrofsh igli :slight_smile: