LAJMERIM PER MBLEDHJE NE DREJTORI!!!

LAJMERIM

[b]Sot, dt. 09 Shtator '07 ne darke (orar i pacaktuar) jane te lutur
te gjithe antaret e lirenti.com te paraqiten ne forum. Me urdher te drejtorit
kush nuk paraqitet eshte i pushuar nga forumi!
Hyrja behet me bilete dhe ne te perfshihet edhe nje pije falas!

Respekte
Sekretaria[/b]

po vishem serioz se nuk i dihet mbase ngrihem dhe une ne detyre :smiley:

apo ndahen dhuratet e vitit ri? shpejt nuk eshte?

sekretaret po e mbajn sekret :wink:

Erdha dhe un ja sa te lahem se erdhi uji :stuck_out_tongue:

Po vllai! Ti me Renix me bileten keni nje Chivas Regal!

Mos e pini te gjithe, mire?

Ajo Kukulla eshte per te pire :lol: :lol:

Me sa shoh une antaret e hongren ndonje fletrrufe!

Pse Daku do ti perjashtojme :oops: Cfar qefi :stuck_out_tongue: :lol: :lol:

kush do me ndihmoje ta fus kete frigoriferin brenda ke dhoma mbledhjes

edhe per cfare eshte kjo mbledhja se nuk e mora vesh pashe qe ishte me pi prandaj erdha

du edhe na nje merakli qe mos na i djegi keto

Hahahahaha! O vllai do shkojme ne mbledhje, jo te behena tap me pije shoqeruar me meze! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

grafo na i hoqe trurin, kam qe dje ne dark pa ngren dark ahahah sa te papara :smiley:
po shkojm ne klub a ne mbledhje :smiley:

Hey une jam gati, mbledhje per te pi, per te hanger, per te kercy, gatitu!!! :lol: Mos me perjashtoni, pak me vones, por erdha me ne fund, qellimit ja arrita!!!

Mire ylli! Ia hodhe per sot ke vetem nje paralajmerim po mbledhja mbaroi dhe s’erdhi asnjoni! Jane te gjithe te pushum!

[quote=PoLiGrAfIkSi";p="10112]du edhe na nje merakli qe mos na i djegi keto

[/quote]

Me keto merrem un :stuck_out_tongue:

Une do i lutem drejtorit te me marri prape ne pune :cry: , se kam munguar pa dashje dhe me arsye te forte, kam qene per ujkend :smiley:

Pastaj drejtori nuk dergoi njeri te me lajmeronte :frowning:

nuk quhet kjo mbledhja :evil:, ceshte kjo pune, nuk lajmerohet ne mengjes per ne darke dhe mbi te gjitha dite te djele qe njerzia jane pushim. Ju po te doni me perjashtoni por kini kujdes se mos vete ne drejtori ne dhe ju perjashtoj per mungese responsabiliteti. :evil: epo kjo pune behete lajmerimi te djele ne mengjes per te djele ne darke. :evil:

Nga darka do marrim masat per ata qe nuk erdhen ne mbledhje :lol: :lol: Tani u kujtova po un qe isha ne mbledhje pse nuk futem dot ne forum nga shtepia :evil:

Mbeshtes mendimin e kukulles!!

Duhet te ishim lajmeruar me pare!! Mos po vjen era korrupsion ktu??? Vetem cunat ??Hmmmm,me hile!! :wink:

Here tjeter na beni thirrje me heret ju sekretaria me drejtorin!! :smiley:

By the way a ka ngel pije per neve???

Kissssssss!! :roll:

[quote=Alb-Angel";p="10165]Mbeshtes mendimin e kukulles!!

Duhet te ishim lajmeruar me pare!! Mos po vjen era korrupsion ktu??? Vetem cunat ??Hmmmm,me hile!! :wink:

Here tjeter na beni thirrje me heret ju sekretaria me drejtorin!! :smiley:

By the way a ka ngel pije per neve???

Kissssssss!! :roll: [/quote]

Te na falni antare por mbledhja ishte shume urgjente se nuk eshte realizuar plani!

Po ti i goce, vetem per te ngrene dhe per te pire do vije? :lol: :lol:

Kush eshte drejtori :smiley: