LAKJA KA DITELINDJEN :)

EDHE 100 LAKE SHNET E PARE SE I KE QEF :pir:

Nga ALTINI

Gezuar Lake dhe nga mua. 1000 vjet te lumtura me shendet dhe prane njerezve qe do. :slight_smile:

Gezuar Lake, x ty qofte gezimi, nga une te vjen urimi!!!

Me ne fund e bera nje postim te hajrit!
“LAKE, Edhe 100 nga Daku”

LAKE O BOFSH AQ VJEC SA TE TE DOJE ZEMRA PAC FAT E LUMTURI NE JETE

Dhe 100 Vjec Lake
urime e lumturi kudo

Lake te solla pijen e preferuar :lol: :lol:

Pse, vdes lakja per cola, eee?

Colen Lakja e perdor ne vend te droges :smiley: :smiley:

[b]Edhe 100 Lake e fat e mbaresi ne familje e kudo!

Me respekt,
Alb-Angel!![/b]

Bo bo, si me qen lakja njeshi mor vlla! Gjithe keto urime! :x

[b]Lake, të uroj fat, paqe, gezim e harmoni në familje dhe në jetë!

Edhe 100 vite të tjerë me pak lodhje, më shumë gëzime dhe më shumë para![/b]

Wow sa special urimi i Emaus per Laken!! :smiley:

Po urimin tim e ke pare? Laken e kam shok te ngushte dhe me takonte!
Kur e ke ditlindjen ti Albi?

Nga viti tjeter Daku!!

Te gjitha urimet ishin shume te bukura po Lakja nga qenka??

Feston byrazeri, feston!

Shume urime per ty.

Te uroj cdo te mire ne jeten tende dhe ne familjen tende.

ns

Do ti bejme dhe nje dhurate Lakes per ditelindje :smiley:

C’ti bejme po mire e ke ti! Kujdes se nuk kenaqet me pak ai! :smiley: