Lela

Mbreme isha ne spektaklin e Aureles ne Dr.

Gjithmone e kam vleresuar si personazh, sepse jep maksimumin ne cdo show. Gjithashtu mund te them me plot gojen qe pata FATIN te njoh familjen e saj mbreme…

Bota nuk eshte portokalle, eshte mandarine. Ja qe dolem edhe kusho…

Nje fraze dua te permend , vetem nje:

“Femija qe mbaj ne bark, vajza sepse eshte vajze, eshte fryt i dashurise sime me te dashurin tim…Nuk kam nevoje per nje firme ne nje cope leter e nje kontrate per te vertetuar qe e DUA!”

Bravo,Lela, nje vajze e forte, dive e muzikes sone.Dhe njeri qe eshte i afte te ndjeke idete e saj deri ne fund.

Bravo.

Kalofshi mire njerez.

Ps: ruajeni kete forum, mund te jete komunitet i “vogel” por ka fryme miqesore ketu,dicka qe eshte tashme e rralle.

lexohemi kur te lexohemi ( s’dihet se kur)

[video=youtube_share;wGJJPKw5r3U]https://youtu.be/wGJJPKw5r3U[/video]

ke te besh me aurelen…dmth dhe ti je nga llakatundi vlores :D…:stuck_out_tongue:
pajtohem me te gjitha kto qe ke then
por ne vecanti me kte

Ps: ruajeni kete forum, mund te jete komunitet i “vogel” por ka fryme miqesore ketu,dicka qe eshte tashme e rralle.

nga ky forum kam mesuar dhe kam MARR shum un !!..lirenti.com na esht ber tamam si familje

e ver8 labe :slight_smile: Lirenti na eshte bere tamam si familje :slight_smile:

Respekte per Aurrelen!