Let it snow

Shkruaj ne google Let it snow
dhe luaj me topa bore :smiley:
:brrr:

E bukur kjo :slight_smile:

E lezetshme

Bore ne google.e bukur.

shume e bukur :slight_smile:

kam frik mos vdes pa par njeher bor te vertet :’( :’(
:stuck_out_tongue:

cfare ?:open_mouth: Ske pare bore te ver8 as1here ?:expressionless:

njeher kur kam qen nja 6 vjece ra 1 shtres e holl fareee ne vlor
dhe ASNJEHER ME :S
ne dimer ktu ne shqiperi sleviz dot , se ngrin rruget dhe ha ndonje aksident te mir…kshu qe…skam par deri tani bor :frowning:

Ske par bor the … ta them un eshte e bardh :smiley:

mos esht gje e bardh ?

Jo me vjen keq nuk eshte e bardh

si na ben ky majdi
se mos ne fier ka ren ndonjeher bor

Po ka ren si nuk ka ren , biles dhe kemi luajtur po nuk zgjati shum u shkri