LG do te nxjerre oren qe perdoret si celulare e para ne bote!

Tani gjigandi i South Koreas LG ka bere te mundur endrren e gjdo njerit duke shpikur oren me telef celular touchscreen. Ora telef LG-GD910 - premton revulicionin e comunikimit mobil sidomos tek meshkujt.

Tani per tani nuk jepen shume informacione per cmimin por do te jete ne treg kete vit rreth £100 ne 18muaj kontrate.

shkenca ska të ndalur, edhe kjo është një shpikje kah përsoshmëria e jetës.

E imagjinoni dot se sa mund te kushtoje kjo ore?

Kjo orë qarkullon në tregun europian këtu e shumë kohë. Nuk e di pse kaq bujë. Nuk më kujtohet marka që kam parë por ekziston diçka e tillë. Në mos në modelin touch screen, ekziston në mënyrën klasike.

:smiley:

ajde ajde fika e gjepit a po don i pari shiptari me ble ket telefon :smiley:

Konkurrence :slight_smile: te gjitha gjerat elektronike do te mblidhen ne nje te vetme.

gjithqka po shkon në drejtim të miniaturës dhe ndoshta edhe kompjuterët njëditë do marrin formën e orës së dorës.