Libri shqiptar me i mire per ju

Cili mendoni se eshte libri me i mire, me i bukur per ju shkruar nga shkrimtaret tane?

ne pergjithesi librat e Ismail Kadares, per mua jane sh te bukur

Librat e Ismail Kadarese dhe Petro Markos me kane pelqyer gjithmone por ka kohe qe skam lexuar libra shqip! :frowning:

Skam ndonje te preferuar ose me mire te them si mbaj mend shume!! :oops: :roll:

elvira dones,yjet nuk vishen ashtu, ekam lexuar e vogel por me ka skalitur shume kujtime te trishta sesi nje femer mund te cdinjitoset nga nje mashkull:(,dhe gjithashtu sesi nje mashkull mund te jete shume i ulet kundrejt nje femre