Lirenti.com Designs

ketu mund te postoni cdo Photoshop & Designs qe keni ber vet ju per lirenti.com

kjo eshte e ber me photoshop nga un … lirenti.com :slight_smile:

se shpejti edhe materjale ne vijim per lirenti.com

Shume e bukur Majdi. Bravo!

Ja dhe nje nga une, e kisha postuar dhe me pare poer se mbaj ment ku:

ja dhe nje tjeter sapo e krijova me photoshop css4

presim te tjera designs per lirenti.com

materjale te tjera ne vijim … !

koleksioni vazhdon !

lirenti ! …

Kete me DJ e paske nxjerre bukur :smiley:

designs per lirenti.com vazhdojne

presim te tjera deigns nga ataret e forumit …

KUJDES… ! designs duhet ti beni me photoshop dhe te bera vet , dhe jo te merni nje foto te ber nga dikush tjeter dhe ju te vendosni vetem mbishkrimin lirenti.com jo duhet qe foton ta krioni vet ju … …

nje tjeter nga un sapo e krijova …vetem DJ :smiley:

meduket se do ta bejme lirenti.com DJ … :smiley:

image e pare dhe e fundit shume te bukura te tjerat kot.

Te mira ishin te gjitha por e fundit tek DJ sishte prerja/cut e mir…

Lshoja ni sy temes :slight_smile:

a mund te na besh ti ndonje me te bukur !

po ne pamje te par duket sikur eshte ber nje prerje cut e keqe por jo ate e kam ber vete ne pc ose me sak tek fotoshop duket me bukur …edhe ajo prerja cut ta vesh re mir eshte e pereber prej disa ngjyrash un mund edha ta modifikoja qe ajo prerja cut mos te dukesh ti jipja nje shkelqim ose dicka tjeter por kjo nuk do te dilte mir pasi kete e kam ber tek lirenti.com edhe kjo sikur nuk do te shkonte te dyja njesoj …domethen nje efekt …

per sa i perket asaj fotos tene qe e keni punuar me photoshop . ata rrathet i japin pak bukuri se shkrimi eshte i thjeshte po ashtu edhe efekti tek shkrimet duhet te ishte pak me i ndezua … por keshtu me ata rrathet ka dal bukur …:slight_smile:

Bravo shume te bukura:)

EMUAS ti do na besh ndonje …:slight_smile: … apo i ke len keto tani …:smiley:

ja edhe nje tjeter

Shume te Bukura te gjitha Brravo.

Ky i fundit paska dal shume bukur majdi!

E vetmja foto e bukur :slight_smile: Shpresoj te mesoheni te tjeret (te cilet qeket amatera)!

presim foto te tjera nga antaret e lirentit…

materjale te tjera ne vijim …

Te bukura por me shume me pelqen ai me DJ ne fillim :smiley:

lirenti .com designs vazhdon … presim te tjera nga antaret e lirentit …

sa po bera nje

Brravo majdi!