Lirenti.com Designs

Urime Majdi, ja paske marre mire doren :smiley:

Lirenti.com designs vazhdon …!!

perfundova nje por mund ta quaj foto rremuj ,sepse e kam ber remix :smiley:

kjo me pelqen shum

mesuesi i thot bej ushtrimin ky shiko se cfar ben

ka qen pergjumshem

derrasa edhe dora e mora te gateshme un thjesh sa formova mbishkrimin

EDHE KJO DOLI BUKUR …

tek kjo kam ber nje nderhyrje te vogel me nje program tjeter .
tek kjo vura mbishkrimin e modifikuar dhe driten qe duket midis shkronjes r dhe e

bo keta cunat nuk lan mure pa shkruajtur

bravo majdi

Bravo Majdi, bravo :D:D

opo do na bej nonje nga ju neve ndonje tjeter te bukur … he ju qe ju perlqen photoshopi bejeni nje lirenti.com ska rendesi nese del mir apo keq …

Shume bukur Stivi dhe Majdi :slight_smile:

Po fus Simbolin ne psd keshtu mund ta vendosni ne imazhet tuaja

ja dhe ne e thjeshte

ja dhe nje punim qe tani mund ta beni dhe ju duke ndjekur video tutorialin per kete efekt:

reni paska dal e bukur tani ti per te bukur e nise :smiley:

ku eshte video reni se e bej un menjeher :smiley: ,

perse RENI un nuk e bera bukur :smiley:

kam ber edhe ate vizen …por nje gje nuk e kam ber mir sepse harrova tani po e shikoj posh tek pasqyrimi e paskam len te plot dhe ju e keni len deri ne gjysem dhe me cik ndricim

[kliko ketu per te par imazhin me pasterti ](https://images.lirenti.com/out.php/i13551_lirenti.jpg)

RENI hidhi nje sy kesaj siper jam afruar pak me ate te tenden :smiley:

lirenti.com designs vazhdon

ato vizat kan dal bukur

seshpejti dhe psd

shum e bukur

Shume te bukura Majdi :smiley:

Dhe kjo shum e bukur Emaus , :smiley: !!!

Une aty po lozja Majdi :D:D:D

Kur te kesh koh beje nje per se mbari … me te gjith dijen tende nga photoshopi :smiley:

Po e vendos kesht ,pasi ka dal fotoja e madhe

[Kliko ketu per te par foton ](https://images.lirenti.com/out.php/i13958_Untitled1.gif)

bukur majdi, por per gif te animuar mos perdor aq format te madh :smiley: 400x400 dhe eshte pak a shume i keshillueshem.

Si mendon sikur te hapim disa konkurse per design?