Lirenti.com ne Telefonin tuaj

Per te gjithe vizitoret/anetaret qe kane nje Telefon me sherbim Interneti, tani mund te vizitojne faqen tone kudo qe ndodhen!

-

Mjafton te shkruani www.lirenti.com dhe shletuesi juaj i telefonit do ju ridrejtoj direkt tek stili Mobile.

Perdorimi eshte shume i thjeshte dhe praktik. Faqja Mobile eshte e pershtatur dhe per telefonat me prekje!

^^ sa miiiiiiiiiiiir ^^ :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Une e vizitoj shume her nga celi,por tani qenka me e thjeshte dhe me e bukur flm…

sa mir, se me perpara donte gjys ore me u hap…ndoshta tani mund te jemi me shume aktiv ne forum me kte sherbim te ri…:slight_smile:

shume mire,edhe nje mundsi me e leht per te qen ne Lirenti.com

Me vjen mire qe e mirepritet kete veçori! Se shpejti do te jete dhe per Portalin, Blogun dhe hapesiren e Profilit! :slight_smile:

tani po shkruaj nga telefoni…funksionon shum mir dhe i thjesht ne perdorim…faleminderit renix…

Shum i bukur ky sherbimi tani qendroni Online ne lirenti.com :slight_smile:

Versioni Mobile:

Versioni Full:

Nuk duket dhe aq keq dhe versioni Desktop ne Smartphone!

ne versionin desktop ne Smartphone, duket mire, por ne ate mobil temat duken kshtu:

dhe kur futesh log in ne versionin mobil dhe me pas e kthen ne ate desktop, forumi te ben log out dhe duhet te hysh perseri log in ne ate desktop!

Faleminderit per raportimin, do ta shqyrtojme problemin sa me pare!