Lirenti.com së shpejti me pamje te re!

Se shpejti forumi do te marri nje pamje krejtesisht te re! Per momentin e vendosa 1 foto sa per t’a pare pak se per çfare behet fjale dhe se shpejti do te aplikohen ndryshimet… Rrini te kyçur sepse surprizat ne Lirenti.com nuk kane fund! :smiley:

o sa bukur… hajde pra mo se kena nevoj per ndryshime :smiley:

Ju falenderoj për punën që bani.Gjithmonë me risi.

S’te mbane gje bucia ty do i tregosh te gjitha :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Po kjoi pamja e re do jet me veshtrim nga deti ?:stuck_out_tongue:

Tani forumi ka ngjyre te kuqe si LSI …kurse me von do mari ngjyren e Rilindjes … Po kjo nuk eshte e drejte :ehi:
Protesoj !! :offtopic:

:stuck_out_tongue:

hahahaha :stuck_out_tongue: paj thash hajt me ju 3gu edhe juve :stuck_out_tongue:

Ka me dal shum fort (y) keni per ta par :smiley:

kemi nevoj per ndryshime [Koha per ndryshim perpara perpara:p:P:shok:

Seshpejti do te trasformohet do te ket shum gjera te reja dhe do te jet me e thjesht ne perdorim .

Labe pa merak se jam un perfaqsues i PD-s do te vem edhe ngjyren blu hahaha

e shyqyr…se isha ber gati ti shkruaja adm nje leter te gjate :stuck_out_tongue:

si ju duket?

E shikoni ca ben administratori per fushat hahahaha

Futi ca ngjyra te kuqe ore :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

dhe aq parasysh se kemi por…bukur duket…ngjan si me moderrn hahaha :smiley: … Kur do e aplikoni ? Ne 23 qershor ? :stuck_out_tongue:

Efekti në Logo

[vine]https://vine.co/v/b33W6zuvvYW[/vine]

Do aplikohet pasi të marrim vesh rezultatin e zgjedhjeve! (do marri ngjyrat e atij që fiton… :o )

Paska per tu ber super :slight_smile: , ndryshimet gjithmon jan te mir
besoj se edhe ajo muzika do tna percjell gjat gjith kohes :stuck_out_tongue:

po si e vendose ket? E kam provuar tek 1 temë per Vine por nuk me dilte me miniratur si kjo!

@labja po ndryshe s’do ishte “Surprize”…

Foto nga Instagram duke kopjuar vetem kodin e fundit e shenuar me te kuqe:

https://instagram.com/p/aGldrMTcOJ/

Profili duhet te jete publik

[INSTAGRAM]Z-BX7uTcFS[/INSTAGRAM]

per Video nga Vine eshte shtuar buton i ri :slight_smile:

eee, po je 1she ti :stuck_out_tongue: :smiley: :smiley:

Shum najs tash me Vine & Instagram! (y) kur te aplikohen ndryshimet do duket edhe me bukur pastaj (:

[INSTAGRAM]aGLpXOxAG8/[/INSTAGRAM]

kam pershtypjen se ate muziken do e kontrollojm po te duam …apo jo…