Logo dhe Sllogan per Lirenti.com - Jepni mendimin tuaj!

Sygjeroni Logo dhe Sllogan per Lirenti.com Forum!

Pershendetje te gjithe Anetareve!
Kesaj radhe Lirenti.com Forum kerkon mendimin tuaj!
Fakti qe gjate kesaj periudhe nuk ka asgje te re ne faqe justifikohet se po punohet diçka me moderrne mbi forumin.

1. :idea: Per kete arsye menduam te shtojme nje SLLOGAN (parrulle) te shkurter mbi pershkrimin e faqes.

2. :idea: Gjithashtu mund te sygjeroni nje SIMBOL, Logo, Steme qe mund ti pershtatet forumit tone.

Fjalet apo fushat qe duhet te mbeshteteni jane:
Forum, Komunitet, Shoqeri, Ngjyra, Teknologji, Bashkim, Bisedime, Argetim, Humor etj etj…

Jepni mendimin tuaj!
Ju faleminderit!
:li2:

keshtu si eshte eshte shum mir 00000

Duhet nje i ri, sidomos tani qe do kalohet ne veshjen e re!

Nje sllogan i sygjeruar nga MIMA eshte:

Ne mbreterine e forumeve Lirenti.com eshte mbreti!

Flm

shum i mir flm mima

o reno po kjo tema e lirentit si ta them une themes se spo e gjej emrin e duhur , do ndryshohet

Po, do pesoj disa ndryshime te vogla! :slight_smile:

po shum mir …:slight_smile:

per mendimin tim eshte me i miri forum shqipetare.
i pa konkurueshem

epo forumm shqiptar egziston , ne duam ti gjejme nj e te bukur qe mos ta ket njeri :smiley:

mendimi im, meqe do beni ndryshime, eshte te vini ne portal nje live diskutim ku mund te ndihmojne anetaret njeri tjetrin. besoj se do kete me interese, dhe do afroje shume anetare duke u nduhmuar.

Mistir, live live diskutim tip - chat?

po renix. eshte shume perdorueshem.

o reno po perse nuk ben nje chat si te fb se njeher e kam pare qe eshte ber nje chat si i fb ketu

po do te vihet dhe nje i tille!

shum shum mir do dali shum shum gjigande :smiley:

Pergjigjet jane ne Infinit, zgjidhja eshte vetem 1, Lirenti.com ! :slight_smile: