Loje As Po..As Jo..

Ju do te beni nje pytje personit tjeter i cili nuk ka te drejte te pergjigjet As po…As Jo…

P.Sh
a)A ju pelqen Lirenti.com?

b)Me pelqen shume, argetohem pa mas…etj…etj

Po filloj une i pari

A u kenaqet kete fundjave?

jam kenaqu mjaft ja kam kaluar shum mire.

do ikni me pushime per pashke?

pune dhe vetem pune!!!

A po ju pelqen menuja e re siper?

tani e pashe! shum bukur.

do donit te ndryshonte prap lirenti?

Jashte mase me pelqeu,shume e goditur.

Them se keshtu me pelqen shume

A jeni vegjetarian?

Aspak

Rri dot pa ngrene mengjesin ?

sigurisht. vetem ne fundjave ha mengjes.

Do doje te ktheheshe dhe nje here ne femijeri?

po sepse sapo e kam kaluar dhe kam lene shum gjera te pa realizuara
sa veze keni ngrene vitin qe kaloi per pashke?

Nja 10 them se i kam ngrene,se me pelqejn shume vezet e ziera,sidomos me ngjyra :slight_smile:

A ju pelqen festa e Pashkeve?

me pelqen vetem ngaçe bejme pushim, se nuk e festoj shum.

shkoni ne kishe ose xhami?

[b]nuk shkoj as ne kish as ne xhami

Te pelqen spoti…??[/b]

Varet nga sporti :smiley:

I lan dhembet 3 here ne dite ?

jo as edhe nje here ne jave…
cila makine eshte me e mire linkolni apo hameri???

Hameri, pse ke ndermend te blesh hahaha :smiley:

Do shkoni gjekundi sot?

Varet…

Zihesh shpesh me njerezit?

jo zihem rralle por kur te zihem jam i pashpirte…
a ka internet ne fshatrat e Shqiperise???/

Ti shoku Lart nuk duhet thene As PO As Jo :smiley:

Nuk e di , ndoshta …

Te pelqejne lojrat ne linje ?

Sigurisht :slight_smile:

Del shpesh shetitje ose per kafe?

pothuaje perdite ate pune kemi…

a do te shkoni ne plazh kete vere? Edhe ku?