Loje: Bashko 9 Pikat me vetem 4 Levizje

Loje - Bashko Pikat!

Loja konsiston ne bashkimin e 9 pikave duke kryer vetem 4 levizje pa shkeputur doren.

Argetim te kendshem! I pari qe publikon foton do fitoj “lavatriçen me ngjyra” nga shorti i kaluar!

e kam un ne psikologji kte …se kam ber dot :frowning:

reno une e bera po se di nese shkon keshtu:D

e beraaaa


ja fotoja

e beraaaaaa

iiii me duket se e fitoj ky lavatricen me ngjyra:D
po tani! Reno vere ndonje loj tjeter dhe ma trego vetem mua se si behet:D:D:D

uraaaaaaaaaaaaaaaaa e fitovaaaaaaa ahhaahhhaahahha

aaahaa un nuk e dija qe duhet te dije edhe nga pikat

E ka fituar Bleron! :slight_smile: bravo eshte gezuar kaq shume saqe ka bere dy here postimin :slight_smile: :slight_smile:

Ja levizje e shigjetave:

Un i beja edhe me 1 levizje

Majdi, mos me thuaj se perdore PAINT BUCKET :slight_smile: :slight_smile:

Ore pse i tregon te gjitha ti

sipas levizjes qe i ka be Bleroni at’her del qe jan 11 pika e jo 9 … shigjeten e keni zgjat me shum se qe duhet

Por pikat jane te bashkuara Brikena :slight_smile:

Nuk ishte e thene qe duhet te ktheheshe tek pikat…

Po jo re duhet te pika :stuck_out_tongue: