Madonna kërcënohet me vdekje në Serbi

Madonna ka shtuar sigurimin gjatë turneut të saj botëror, pasi ka marrë kërcënime vdekjeprurëse në Serbi, shkruajnë mediat në internet.
Krijuesja e hitit “Material Girl”, ka performuar para 30 mijë fansave gjatë të hënës në Beograd, si pjesë e turneut të saj “Sticky & Sweet”.

Por këngëtarja kontroverse ka marrë masa paraprake shtesë, pasi ka pranuar mesazhe kërcënuese nga persona të panjohur, duke angazhuar një grup truprojash për ta mbrojtur atë derisa ka ngjitur skenën në kryeqytetin serb për të parën herë.

Siç raporton tabloidi Daily Star, këngëtarja britanike po ashtu ka marrë masa edhe për koncertin e saj në Rumani, që zhvillohet sonte.

i ka jeta prej vipi keto gjera

nje mendim me klevin jam :smiley:

dhe un gjithashtu…