mami Mima 100 te behet cuni

100 vjet per Timin e vogel

Dhe 100 Vjeç cuni Mima, dhe hajde me nga nje vajze :slight_smile:

Edhe 100 vjec cunin Mima

JOYEUX ANNIVERSAIRE DJALIT MIMA EDHE 100 TE TJERA


FLm nga zemra Kuklla , Renix , Toni dhe Anna
:puthje:

[b]
I uroj djalushit time Gezuar dhe 100 vjeç shpirti vogel

Plot shendet dhe mbaresi ne te ardhemen [/b] :zemer: :perqafim:

[b]Edhe 100 te te behet djali Mima!

Ju plotesofshin te gjitha deshirat![/b]

Flm shume Dak :slight_smile:

Mima 100 vjec cuni. Me jete te gjate.

Urimet e mia, dhe 100 vjec djali!!!

[b]Pershendetje mima.

Tu befte cuni 100 vjec mima!!!

I uroj shendet dhe lumturi
[/b]

Edhe 100 djalit Mima. I uroj sa me shume lumturi bashke me prinderit e tij :slight_smile:

Flm shume Rovi, Tironsja , Genti dhe Ema :perqafim:

Moj mima, po une e dija se te kisha uruar :o

Te me falesh.

Te uroj edhe 100 cuni dhe fat ne jete!

Mima kerkoj falje per vonesen, 100 te te behet cuni, me nje jete plot mrekullira!

Me mire vone sesa kurre :smiley: Me behet qefi per urimin Flm Emaus dhe Insomnia