Martohet Babai i Facebook

Kjo jave qe kaloj ka qene shume e rendesishme per faqen qe mban ngjyren blu. Pra Facebook dhe krijuesi i tij kane kaluar disa momente mjaft te rendesishme.

1- Mark Zuckerberg feston ditelindjen
2- Per ata qe nuk degjojn lajmet Facebook eshte futur ne burs dhe ka thyer rekord ne hapje.
dhe 3 pas nje jave kaq te ngarkuar te dielen martohet.

Urime çiftit.

Pas MILIARDAVE qe fshihen tek ky njeri ajo qe me pelqen me shume eshte thjeshtesia qe arrijn te kene. Vertet per tu patur zili.

Hajde urime ciftit, e jete te gjate & te lumtur bashkshortore :smiley:

Mua me ka ftuar ne dasem ky

ky thuj shyqyre se nuk ka qen nena e fb se sa te shamet i merr kuku