Maserati GranCabrio MC ne Paris 2012 (foto)

Prodhuesi Italian i makinave te sportit, Maserati, ka prezantuar ne Autosalonin e Makinave ne Paris 2012 GranCabrio-n e re. Me emrin shtese MC kater ulesi i hapur ka marre me shume performance dhe nje Bodykit te ri dhe keshtu e ka ngritur ne krye gamen e modelit.

Foto:

Sa me shkon kjo makina mua :stuck_out_tongue:

Sme pelqen fare, por fare fare! :stuck_out_tongue:

as mua :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: