Mbi Dakun (daku323)

Daku, ne cilin forum angazhohesh me shume dhe do te moderosh?

dakun angaxhohet tek thashethemt sidomos ate temen "thashethemet sa qef i kom eshte gati t ebeje burgun :lol:

Emaus! Shume faleminderit per konsideraten! Ju jam shume mirenjohes!
Mua me pelqen shume kinematografia, dhe nje teme e tille ndoshta mund te me shkonte pershtat!

Me respekt daku323!

un jam dakort qe daku te behet moderator te kinematografia.

O Poligraf po e bejme me shumice votash ? :smiley: :lol: :lol:

:lol: :lol:

Daku cilet forume mund te mbulosh ti? Ku mendon se mund te angazhohesh me shume dhe mund te pergatitesh materiale te ndryshme? Ne cilat fusha?

Nuk eshte e thene te jete vetem nje, nese ti mund te mbulosh me shume me thuaj. Mos u nis duke pare se ne cilin forum nuk ka moderator, une mund te fus edhe aty ku ka dy moderatore, ti di me shume se ku ke aftesi dhe mundesi.

Emaus.

Emaus, me te vertete qe nuk di se cte them! Une kam shume deshire dhe e kam per nder te jem pjese e Lirenti. com, megjithese une e ndjej qe jam edhe tani, pa qene mod! Te them te drejten Lirenti, eshte nje pjese e shpirtit tim, dhe une ne cdo lloj teme do te jepja maksimumin tim!
Mua ne pergjithesi, me pelqen informacioni, kinematografia, muzika, dhe mbase ndonje tjeter! Ti mendoje vete dhe ndoshta mund te me sugjerosh edhe ti ndonje nga temat!
Shume faleminderit per konsideraten!

Dakun ta vendosim moderator tek ushqimi :lol: :lol: :lol: (shaka) :smiley: